شیر هویج مقوی ترین آب میوه

شیر هویج و اسموتی هویج ، خنک ترین و سالم ترین آب میوه

شیر هویج , معمولی , کم هزینه و فراوان مقوی و لبریز انرژی است . و برای تقویت ایمنی تن فراوان اثرگذار است . این آب میوه مضاعف خوشمزه و دربردارنده املاح معدنی و ویتامین های واجب برای تن است .

شیر هویج خانگی

در صورتی‌که به دنبال یک آب میوه خنک و تندرست می باشید سفارش اینجانب به شما یک جام شیر هویج نو است که دربردارنده املاح و ویتامین های حتمی برای بدنتان هست . این آب میوه مقوی فوق العاده خوشمزه است که تهیه و تنظیم آن وقت زیادی از شما نمی گیرد .
همینطور برای مواردی که بستنی در اختیار تان نیست یک مورد خوب میباشد زیرا مزه این آب میوه فراوان مشابه آب هویج بستنی قیفی است .

 

شیر هویج , معمولی , خوشمزه , کم هزینه و دوچندان مقوی و لبریز انرژی است . و برای تقویت ایمنی تن زیاد موءثر است .

 

در حالتی که بتوانید به جای شیرها و نوشیدنی های بی خواص بازاری از این نوشیدنی های خانگی به کارگیری فرمایید , مطمئن باشید نیز سیستم ایمنی تن تان را بالا می‌برید و هم علیه بیماری های عفونی بالا می‌برید و نیز از تندرست آب میوه مطمئن می‌باشید . هم این‌که باصرفه تر می‌باشد .

 

در حالتی‌که کم خون می باشید شیر هویج میل فرمائید . شیر هویج کاهش دهنده اشکال سرطان ها به خصوص سرطان ریه و لوزه المعده .

 

شیر هویج خوشمزه خانگی

 

 

مواد ضروری برای شیر هویج :

آب هویج 2 لیوان
شیر 2 لیوان
شکر به میزان واجب
گلاب 2 قاشق غذاخوری

طریق تنظیم شیرهویج :

آب هویج نو را بگیرید . آن‌گاه به آن شیر و گلاب و شکر را اضافه فرمائید . آنگاه ادغام را درون پارچ نوشیدنی گیری بریزید , تا عالی با هم ادغام شود .

آن گاه این آب میوه مضاعف خوشمزه را به حالت خنک مصرف نمائید و از مزه بی سابقه آن لذت ببرید .

 

شیوه تهیه و تنظیم اسموتی هویج :
مواد ضروری برای 4 نفر :

هویج میانگین 4 عدد
آب جوشیده یا این که تصفیه 1 پیمانه
شیر محلی یا این که شیر عسلی 3 پیمانه
شکر 1 قاشق غذاخوری

روش تنظیم اسموتی شیر هویج :

در آغاز هویج ها را بشویید و پوست نازک بگیرید , آنگاه آن‌ها را درون ظرفی با 1 واحداندازه گیری آب قرار بدهید و درون سردخانه بگذارید .

 

هویج ها را با به عبارتی آبی که داخلش بوده اند , در ترکیب کن بریزید و با به دور نماید 1 دقیقه روشن فرمایید و بعد از آن آن را خاموش نمائید و باز 1 دقیقه ی دیگر با به دور تند هم بزنید . وقتی که حسابی پوره شد اگه دوست داشتید می تونید با صافی توری رشته رشته آن را صاف فرمائید .
حال در صورتی‌که شیر محلی دارید که 3 واحد اندازه گیری با 3 قاشق شکر اضافه فرمایید مجدد چندین ثانیه ترکیب فرمائید و درون یخپال بگذارید تا خنک شود . ولی چنانچه از شیر عسلی به کارگیری میکنید برای 3 واحد اندازه گیری آب گرم 4 قاشق شیر عسلی بریزید با 1 قاشق شکر ادغام فرمائید و به آب هویج اضافه نمائید برای یکسری ثانیه دستگاه را روشن نمایید تا یک پارچه شود , شیر هویج مهیا شده را درون یخچال فریزر بگذارید تا یه خرده خنک شود بعد گوارا ی وجود فرمایید .

 

شیر هویج و اسموتی هویج آب میوه ای سالم

 

نکته :

میتوانید از هر شیری برای تهیه و تنظیم ی شیرهویج به کار گیری نمایید . در صورتیکه عجله دارید میتوانید از شیر عسلی استعمال فرمایید . درصورتی که عجله ندارید شیر و شکر را ترکیب نمایید و درون یخچال فریزر قرار بدهید تا مقداری یخ بزند نظیر یخ در بهشت . بعد به آب هویج باطن مخلوط کن اضافه فرمایید و یک دقیقه ترکیب فرمائید , با این روش دیگر نیازی به گذاشتن درون یخچال فریزر نمی‌باشد و خنک گوارا ی وجود نمائید .

 

در صورتیکه شیر را درون یخچال فریزر قرار می دهید نگذارید کامل یخ بزند زیرا به دستگاه فشار بیش تر وارد می شود یا این که امکان دارد تیغه بشکند .

 

طریق تهیه و تنظیم شیر هویج معمولی :
مواد ضروری :

شیر 1 جام
هویج متوسط 1 ‏عدد
شکر 1 ‏قاشق غذاخوری

روش تهیه و تنظیم شیر هویج ساده :

هویج ها را پوست‌ بگیرید و به همراه شیر و شکر درون مخلوط کن بریزید تا هویج ها در شیر ترکیب شوند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.